Меблі для тераси

Меблі для тераси IKEA – комфортні рішення для приватних будинків

Відпочинок на свіжому повітрі – це не завжди походи та прогулянки. Спокійний відпочинок у власному будинку – це чудова можливість посидіти з улюбленою книгою чи запросити друзів. Створити справжній затишок вам допоможе оригінальні меблі для тераси. display: block;" title="Меблі для тераси IKEA" src="http://ikeamall.com.ua/images/products/S5/0667582_PE713979_S5.JPG" alt="Меблі для тераси IKEA" width="500" height="500" />

5 правил вибору вуличних меблів

Широкі крісла, м'які подушки, стільці з відкидною спинкою – меблі для веранди від компанії «ІКЕА» спеціально призначена для комфортного відпочинку.  

Щоб меблі приносили лише позитивні емоції, при виборі звертайте увагу на наступні моменти:

  1. Матеріал. Для веранди частіше вибирають дерев'яні, пластикові або плетені меблі.  Моделі з високоякісного пластику можуть бути будь-яких форм і кольорів, тому вони легко вписуються в будь-який дизайн.
  2. Розміри. Для комфортного відпочинку вибирайте моделі з широкими сидіннями.  На нашому сайті ви знайдете стільці, крісла, шезлонги та табурети. Компанія IKEA не забула і про дітей, створивши спеціальні моделі з широким сидінням та невисокими ніжками.
  3. Комплекти. Щоб купити якісні меблі недорого, необхідно замовити набір. Купівля кожної одиниці меблів коштуватиме дорожче, ніж замовлення комплекту. Тому якщо ви хочете заощадити, вибирайте спеціальні набори меблів для веранди.
  4. Доповнення. Текстильні чохли та м'які подушки – це чудове рішення для комфортного відпочинку на веранді. Вони легко знімаються та стираються. Не забудьте замовити такі важливі доповнення разом із меблями.
  5. Ніжки. Меблі для тераси обладнані спеціальними м'якими ніжками, які не ушкоджують покриття для підлоги. Для порівняння – садові меблі призначені для встановлення на землі, тому вони можуть пошкодити покриття веранди.

При попаданні сонячних променів, дерев'яні меблі з часом втрачають свій насичений колір. Тому при виборі меблів на терасу необхідно відразу ж враховувати її розташування. Так, моделі з дерева повинні перебувати в тіні та на віддаленні від систем поливу. Стільці та крісла з основою з алюмінію не рекомендується встановлювати у будинках із підвищеною вологістю. Меблі з пластику і ротанга вважаються універсальними і можуть встановлюватися в будь-якому кліматі.

Купити меблі для тераси ви можете в інтернет-магазині ikeamall.com.ua. Так, як в Україні ще немає офіційного магазину IKEA, ми доставляємо оригінальні товари шведського бренду з Польщі. <

Наші менеджери допоможуть вам вибрати зручний спосіб доставки для вашого населеного пункту. Своє замовлення ви отримаєте протягом 20 днів з моменту оформлення.